Інкубатор для новонароджених “БІОМЕД” В8

Производитель: Биомед
Код товара: 2341
-15 %

Краткое описание


Інкубатор для новонароджених В8 – ідеальне комплексне рішення для виходжування і проведення інтенсивної терапії новонароджених, в тому числі недоношених з критично малою вагою; моніторингу фізіологічних параметрів нов... Читать далее...

454 850.00 грн 386 622.00 грн

  • Доступность: На складе


Інкубатор для новонароджених В8 – ідеальне комплексне рішення для виходжування і проведення інтенсивної терапії новонароджених, в тому числі недоношених з критично малою вагою; моніторингу фізіологічних параметрів новонародженого, таких як: ЕКГ, частота дихання, неінвазивний артеріальний тиск, насичення артеріальної крові киснем, частота пульсу, температура тіла та параметрів капнографії.

·        Режими роботи: режим інкубатора з регулюванням по повітрю, режим інкубатора з регулюванням по температурі шкіри новонародженого, сервоконтроль вологості, сервоконтроль концентрації кисню (за поперднім замовленням), моніторинг фізіологічних параметрів новонародженого.

·        Інкубатор оснащений 12 дюймовим кольоровим сенсорним РК-дисплеєм (кут нахилу +18о/-13о, обертання дисплею 2×180о, поздовжнє переміщення 240мм) .

·        На дисплеї одночасно відображаються значення параметрів інкубатора, значення фізіологічних параметрів новонародженого та сигнали (криві  ЕКГ, SpO2 і RESP/CO2).

·        Функція огляду графічних трендів за 48 годин: температури в інкубаторі, температур шкіри по двом датчикам,  вологості. 

·        Пам'ять: 120 годин трендів по всім параметрам новонародженого, 300 подій сигналів тривоги, 2000 наборів вимірювань НІАТ.

·        Функція регулювання висоти ліжечка за допомогою електроприводу (зміна налаштування висоти здійснюється як з панелі управління, так і за допомогою ножної педалі з обох сторін інкубатора,  діапазон налаштування висоти ложе від підлоги в межах 900 мм - 1100 мм).

·        Функція регулювання нахилу ложа - безступінчаста, безшумна за допомогою електроприводу (максимальний кут нахилу ложе 13°, фіксовані нахили ложе в положення тренделенбург та зворотній тренделенбург 12° та 5°, фіксоване нульового положення ложе).

·        Інкубатор обладнаний вбудованим термопринтером.

·        Можливість комплектації інкубатору цифровою камерою, з функцією передачі даних на смартфон або планшет (за попереднім замовленням).

·        Можливість передачі даних до центральної станції моніторингу.

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо