DH-C101В01

Производитель: Биомед
Код товара: 2291

Краткое описание


Особливості:·        Конструкція ліжка дозволяє встановлювати велику кількість різних положень (може використовуватись як крісло або ліжко) залежно від  потреб, забезпечуючи при цьому достатній рівень комфорту для пор... Читать далее...

368 500.00 грн 313 225.00 грн

  • Доступность: На складе


Особливості:

·        Конструкція ліжка дозволяє встановлювати велику кількість різних положень (може використовуватись як крісло або ліжко) залежно від  потреб, забезпечуючи при цьому достатній рівень комфорту для породіллі і оптимальні умови для роботи медичного персоналу.

·        Конфігурація ліжка забезпечує можливість швидкого реагування та проведення необхідних маніпуляцій в екстрених ситуаціях, які можуть виникнути в післяпологовий період.

·        Регулювання висоти ліжка, поворотів секцій ножних, нахилу секції спинної, нахилу секції для сидіння здійснюється за допомогою електричного приводу LINAK (Данія), який характеризується  стабільною роботою в процесі експлуатації  та низьким рівнем шуму.

·        Управління положенням ліжка здійснюється як за допомогою педалі, так і пульта управління.

·        Ліжко легко і зручно очищати, ложе і опори під коліна обтягнуті матеріалом, стійким до дезінфекційних засобів.

·        Регулювання секції допоміжної, огорож бічних, рукояток, опор під коліна та повздовжнього зміщення секцій ножних здійснюється вручну.

·        Ліжко обладнане аудіосистемою.

·        Ліжко акушерське “БІОМЕД” поєднує  в собі широкі функціональні можливості та надійність, чудовий дизайн та ергономіку, задовольняє вимогам як медичних фахівців, так і пацієнтів.

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо