DH-C101A04С

Код товара: 2290
-15 %

Краткое описание


Особливості:·        Конструкція ліжка швидко і легко трансформується та дозволяє встановлювати велику кількість різних положень (може використовуватись як крісло або ліжко) залежно від  потреб, забезпечуючи при цьому... Читать далее...

274 175.00 грн 233 048.00 грн

  • Доступность: На складе


Особливості:

·        Конструкція ліжка швидко і легко трансформується та дозволяє встановлювати велику кількість різних положень (може використовуватись як крісло або ліжко) залежно від  потреб, забезпечуючи при цьому достатній рівень комфорту для породіллі і оптимальні умови для роботи медичного персоналу.

·        Регулювання висоти ліжка та висоти секції для ніг, нахилу секції спинної, відбувається за допомогою електричного приводу, який характеризується плавністю, стабільною роботою та низьким рівнем шуму. Система електроприводу складається з 3-х електродвигунів LINAK (Данія). Панель управління електроприводом доступна як для медперсоналу, так і для пацієнта - з обох боків бічних огорож.

·        Регулювання нахилу ложе в положення тренделенбург (за допомогою пневмопружин), огорож бічних, рукояток та опор під коліна відбувається вручну.

·         Спинна секція та секція для сидіння піднімаються одночасно, що запобігає зісковзуванню пацієнта. Ліжко оснащене функцією ручного примусового опускання спинної секції (CPR); ручки управління функцією наявні з обох боків ложе.

·        Мінімально можлива висота ліжка 51 см забезпечує легку посадку пацієнта.

·        Можливість живлення від мережі змінного струму або від акумулятора.

·        Світильник, розташований під ложем ліжка, не заважає сну породіллі та спрощує медичному персоналу огляд  в нічний час. Яскравість підсвітки панелі управління має плавне регулювання або підсвітка зовсім вимикається.

·        Наявність коліс великого діаметру  спрощує транспортування породіллі в межах лікарняного закладу. За необхідності колеса блокуються центральним гальмівним пристроєм.

·        Ліжко легко і зручно очищати, зйомні чохли матрацу та опор під коліна виготовлені з водонепроникного матеріалу, що є стійким до дезінфекційних засобів.

·        Ліжко акушерське DH-C101A04С поєднує  в собі широкі функціональні можливості та надійність, чудовий дизайн та ергономіку, задовольняє вимогам як медичних фахівців, так і пацієнтів.

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо