DH-C101A03

Производитель: Биомед
Код товара: 2289
-15 %

Краткое описание


Особливості:·         Конструкція ліжка швидко і легко трансформується та дозволяє встановлювати велику кількість різних положень (може використовуватись як крісло або ліжко) залежно від  потреб, забезпечуючи при цьом... Читать далее...

217 113.00 грн 184 546.00 грн

  • Доступность: На складе


Особливості:

·         Конструкція ліжка швидко і легко трансформується та дозволяє встановлювати велику кількість різних положень (може використовуватись як крісло або ліжко) залежно від  потреб, забезпечуючи при цьому достатній рівень комфорту для породіллі і оптимальні умови для роботи медичного персоналу.

·        Регулювання висоти ліжка, висоти секції для ніг, нахилу секції спинної, нахилу ложе в положення тренделенбург відбувається за допомогою електроприводу, який характеризується стабільною роботою в процесі експлуатації та низьким рівнем шуму. Ліжко має 4 незалежних електроприводи LINAK (Данія).

·        Спинна секція та секція для сидіння піднімаються одночасно, що запобігає зісковзуванню пацієнта.

·        Регулювання секції допоміжної, огорож бічних, рукояток, опор під коліна, повороту та нахилу секції для ніг відбувається вручну. Секція допоміжна при потребі складається під секцію для сидіння. Рукоятки складаються під ложе.

·        Мінімально можлива висота ліжка 53 см забезпечує легку посадку пацієнта.

·        Наявність коліс великого діаметру спрощує транспортування породіллі в межах лікарняного закладу, а центральна система гальм надійно утримує ліжко на місці.

·        Ліжко легко і зручно очищати, чохли матрацу та опор під коліна виготовлені з матеріалу, що є  стійким до дезінфекційних засобів.

·        Наявні два бампери з гумовими демпферами для пом’якшення можливих ударів при транспортуванні ліжка, що служать місцем для встановлення інфузійної стійки.

·        Ліжко акушерське поєднує  в собі широкі функціональні можливості та надійність, чудовий дизайн та ергономіку, задовольняє вимогам як медичних фахівців, так і пацієнтів.

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо