DH-C101A02

Производитель: Биомед
Код товара: 2287
-15 %

Краткое описание


Особливості:·        Конструкція ліжка швидко і легко трансформується та дозволяє встановлювати велику кількість різних положень (може використовуватись як крісло або ліжко) залежно від  потреб, забезпечуючи при цьому... Читать далее...

198 000.00 грн 168 300.00 грн

  • Доступность: На складе


Особливості:

·        Конструкція ліжка швидко і легко трансформується та дозволяє встановлювати велику кількість різних положень (може використовуватись як крісло або ліжко) залежно від  потреб, забезпечуючи при цьому достатній рівень комфорту для породіллі і оптимальні умови для роботи медичного персоналу.

·        Регулювання висоти ліжка, нахилу секції спинної, нахилу ложе в положення тренделенбург і зворотний тренделенбург відбувається за допомогою електричного приводу, який характеризується стабільною роботою в процесі експлуатації і низьким рівнем шуму. Електропривод складається з 3-х електродвигунів LINAK (Данія).

·        Регулювання секції допоміжної, рукояток, опор під коліна, упорів для ніг відбувається вручну. Огорожі бічні складаються в приховане положення. Секція допоміжна за необхідності складається під секцію для сидіння.

·        Наявність коліс великого діаметру спрощує транспортування породіллі в межах лікарняного закладу, а центральна система гальм надійно фіксує ліжко в потрібному місці.

·        Ліжко легко і зручно очищати, матрац та опори під коліна мають зйомні чохли з водонепроникної тканини, що є стійкою до дезінфекційних засобів.

·        Ліжко акушерське “БІОМЕД”  поєднує  в собі широкі функціональні можливості та надійність, чудовий дизайн та ергономіку, задовольняє вимогам як медичних фахівців, так і пацієнтів.

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо