DH-C101A01

Производитель: Биомед
Код товара: 2286

Краткое описание


DH-C101A01 – багатофункціональне ліжко акушерське з електроприводом, призначене для забезпечення породіллі зручного і безпечного розташування на всіх етапах пологів; використовується в період до- та під час пологів,  ... Читать далее...

198 000.00 грн 168 300.00 грн

  • Доступность: На складе


DH-C101A01 – багатофункціональне ліжко акушерське з електроприводом, призначене для забезпечення породіллі зручного і безпечного розташування на всіх етапах пологів; використовується в період до- та під час пологів,  відновлення, гінекологічних обстежень і акушерських операцій в пологових будинках, гінекологічних відділеннях, жіночих консультаціях.

 

Особливості:

·         Конструкція ліжка швидко і легко трансформується та дозволяє встановлювати велику кількість різних положень (може використовуватись як крісло або ліжко) залежно від  потреб, забезпечуючи при цьому достатній рівень комфорту для породіллі і оптимальні умови для роботи медичного персоналу.

·        Регулювання висоти ліжка, нахилу секції спинної, нахилу ложе в положення тренделенбург та зворотний тренделенбург відбувається за допомогою 3-х електроприводів LINAK (Данія),   які характеризуються стабільною роботою в процесі експлуатації та низьким рівнем шуму.

·        Регулювання секції допоміжної, огорож бічних, рукояток, опор під коліна, повороту та нахилу секції для ніг відбувається вручну. Секція допоміжна в прихованому положенні зміщується під секцію для сидіння. Опори для ніг та опори під коліна є зйомними.

·        Наявність коліс великого діаметру  спрощує транспортування породіллі в межах лікарняного закладу. Ліжко обладнане центральною системою гальм, яка керується з обох боків ліжка.

·        Ліжко легко і зручно очищати, чохли матрацу та опор під коліна виготовлені з матеріалу, що стійкий до дезінфекційних засобів.

·        Ліжко обладнане аудіосистемою та двома гучномовцями.

·        Ліжко акушерське “БІОМЕД”  поєднує  в собі широкі функціональні можливості та надійність, чудовий дизайн та ергономіку, задовольняє вимогам як медичних фахівців, так і пацієнтів.

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо